Collectionмор Колекција Три-Светлина Пост Фенер

Collectionмор Колекција Три-Светлина Пост Фенер

Во магацинот.
DEN 2319.84
Тековен:

Инспирирана од фенери од Стариот Свет, колекцијатаhмор вклучува убави детали, раширени раце и украсни завршетоци. Стаклото со семе од вода е во алуминиумска рамка. Фенер со три лесни столбови. Collectionмор Колекција Три-Светлина Пост Фенер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата