Кајануо Враќање На Училиште Одобрување Играчки Играчки Фиџет Желка Декомпресија Бавно Повторно Врзани Играчки Декомпресија Играчки 2 ПАРЧИЊА

Кајануо Враќање На Училиште Одобрување Играчки Играчки Фиџет Желка Декомпресија Бавно Повторно Врзани Играчки Декомпресија Играчки

Во магацинот.
DEN 191.84
Тековен:

Фиџет Играчки Желка Декомпресија Бавно Повторно врзани Играчки Декомпресија Играчки Кукли 2 парчиња може да биде совршена играчка за намалување на притисокот или подарок за деца.Функција : Олеснување на стресот и анксиозноста, зголемување на циркулацијата на крвта на рацете, како вежба за рехабилитација.Кога стегање на желка ќе ја изгасне главата, по ослободувањето на главата ќе се повлече во, тоа може да биде стрес reliever.It исто така може да биде декорација во вашиот автомобил, куќа, шоу прозорец, кафуле, итн.Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и не токсичен.Лесен и мал лесен за носење.Вклучен пакет : 2 x Декомпресија Желка Кајануо Клиренс Играчки Фиџет Желка Декомпресија Бавно Повторно Врзани Играчки Декомпресија Играчки 2 PC. Тоа може да биде совршена играчка за намалување на притисокот или подарок за деца.Функција : Олеснување на стресот и анксиозноста, зголемување на циркулацијата на крвта на рацете, како вежба за рехабилитација. Кога стегање на желка ќе ја изгасне главата, по ослободувањето на главата ќе се повлече во,тоа може да биде ослободувач на стрес. Исто така, може да биде украс во вашиот автомобил, куќа, прозорец за прикажување, кафуле итн. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и не токсичен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата