Манванг Божиќ Стил Убава Возење Компас Месинг Писмо Врежана Насока Компас за Качување

Манванг Божиќ Стил Убава Возење Компас Месинг Писмо Врежана Насока Компас за Качување

Во магацинот.
DEN 479.52
Тековен:

Опис : со прекрасен дизајн врежан во светото писмо, компасот за возење е со стилски изглед и може да биде совршен незаборавен подарок За Божиќ за децата.Она што може да ви го понуди компасот за возење е тоа што може целосно да ги изрази добрите желби и љубовта од семејството на нивните деца.Изработен од месинг материјал, тој е долготраен.Дијаметарот на овој компас за возење е 4,8 см, а висината е 1.3cm.It погоден Е За Божиќна декорација.Име на ставка : Возење Компасматеријал : Месинг Карактеристики : Божиќен Стил, Повеќекратна употреба, Убава Детали За Големина : Дијаметар : 4,8 см/1,89 " (Прибл.) Висина : 1,3 см/0,51" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Компас За Возење со прекрасен дизајн врежан во светото писмо, компасот за возење е со стилски изглед и може да биде совршен незаборавен подарок За Божиќ за децата. Она што може да ви го понуди компасот за возење е тоа што може целосно да ги изрази добрите желби и љубовта од семејството на нивните деца. Изработен од месинг материјал, тој е долготраен. Дијаметарот на овој компас за возење е 4,8 см, а висината е 1,3 см. Таа е погодна За Божиќна декорација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата