Кингстон Месинг К412К Кларемонт Туш Рака Со Квадратна Прирабница, Мат Црна

Кингстон Месинг К412К Кларемонт Туш Рака Со Квадратна Прирабница, Мат Црна

Во магацинот.
DEN 479.52
Тековен:

Создадете прилагодено искуство за туширање со совпаѓање на оваа мат црна завршна рака за туширање со глава за туширање по ваш избор. Цврстиот месинг и финишот отпорен на ' рѓа ќе обезбедат долготрајна поддршка. Изберете од различни глави за туширање за да го завршите поставувањето. Висококвалитетна конструкција од месинг и нерѓосувачки челик. Вклучува туш рака и прирабница. Квадратен профил за посовремен изглед. 6-7/8" туш рака. Големина на прирабница : 2 "х 2". Стандард 1/2 " -14 НПТ. Завршница отпорна на корозија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата