Јумилав Мажи Спортски Шорцеви Лето Плус Големина Тенки Панталони За Плажа Кои Брзо Се Сушат Секојдневни Шорцеви Облека За Вежбање

Јумилав Мажи Спортски Шорцеви Лето Плус Големина Тенки Панталони За Плажа Кои Брзо Се Сушат Секојдневни Шорцеви Облека За Вежбање

Во магацинот.
DEN 287.36
Тековен:

Големина : М ЕУ : 70 САД : 28 Половината : 66-98см/26.0-38.6" Хиплајн : 102см/40.2" Должина : 43.5 см/17.1" Големина : Л ЕУ : 72 САД : 29 Половината : 70-102см/27.6-40.2" Хиплина : 106см/41.7" Должина : 45см/17.7" ГОЛЕМИНА : xl еу : 74 сад : 30 половината : 73-106cm/28.7-41.7" hipline : 110cm/43.3" должина : 46.5 cm/18.3" големина : xxl еу : 76 сад : 31 половината : 77-110cm/30.3-43.3" hipline : 114cm/44.9" должина : 48СМ/18.9" големина : хххл еу : 78 сад : 32 половината : 72см/28.35" хиплајн : 118см/46.5" должина : 49.5 См/19.5" големина : ххххл еу : 80 сад : 33 половината : 84-118см/33.1-46.5" хиплајн : 122см/48.0" ДОЛЖИНА : 51СМ/20.1" големина : хххххл еу : 82 сад : 34 половината : 88-122см/34.6-48.0" хиплајн : 126см/49.6" ДОЛЖИНА : 52см/20.5" менс лето мода слободно време крајбрежје на плажа одмор топла пролет Печатење Шорцеви плажа панталони панталониМашките панталони се одличен избор за плажа и одмор.Сезона : Лето : Менокација : Одмор И Стил на Плажа : Модерен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Фит : Погоден За големината што добивате : 1 ЕЕЗ Шорцеви За Машки Атлетски Пешачки шорцеви. машките шорцеви се одлични за секоја пригода и ќе сакате да ги носите секоја шанса што ќе ја добиете. Модерен и Удобен дизајн. Убаво за секојдневно носење секојдневно, вежбање во теретана, летен одмор, носење на плажа, околу дома, патување итн. Удобни шорцеви за вежбање убави за одмор низ куќата, шетање со кучето на прошетка, секојдневни дружења или спиење. Друго тогаш дека машките шорцеви за вежбање одлично се вклопуваат за џогирање, вежбање во теретана, трчање, возење велосипед, кревање тегови, планинарење, кошарка, пешачење, риболов секојдневен, забава или модни прилики. машки шорцеви за повеќе прилики како што се секојдневни, плажа, на отворено,многу модни или класични машки шорцеви.

Параметри на производот

Стоката во категоријата