4д Концепти Чеша Врвот Списание Крај Табела

4д Концепти Чеша Врвот Списание Крај Табела

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Оваа класична масичка за кафе има практична решетка за списанија вградена во нејзината издржлива црна рамка, што ја прави двојно корисна на крајот од каучот или до лежалка. Изгледа одлично и е изградено да трае и на форумите за стил и сила. Крајната Табела На Списанието "Чеша Топ" е дефинитивно за разумен потрошувач со одличен вкус. Мулти-обоени плочка плочка површина. Црна метална рамка за најголема издржливост. Интегриран држач за списанија за вашите омилени периодични изданија. Современ дизајн. Димензии : 18w x 13.4 D x 22.4 H инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата