Преклопливи Јасни Чевли За Складирање Бо Пластика Организатор На Чевли Што Може Да Се Редат Бело

Преклопливи Јасни Чевли За Складирање Бо Пластика Организатор На Чевли Што Може Да Се Редат Бело

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

1 ПАРЧИЊА Преклоплива Кутија За Складирање На Чисти Чевли Пластична Организаторка За Чевли Што Може Да Се Натрупува Карактеристика : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна карактеристика : Еколошки, Преклопен, Складиран Стил : Модерен Материјал : Пластика Големина : 23 X14 X33 CMWeight : апликација 68g/pcthile овие кутии ќе ви помогнат лесно да ги пронајдете чевлите И Да заштедите Време Пакет Вклучен : 1x кутија За Складирање Чевли Домашен Текстил. Пакетот вклучува : 1x кутија за чевли за складирање. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници. Ќе добиете повеќе попусти.4.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата