14к Бело Злато Црн ФВ Културен Бисер Ааа Вистински Дијамантски прстен

14к Бело Злато Црн ФВ Културен Бисер Ааа Вистински Дијамантски прстен

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Атрибути : . Фрлен. . Атрибути : . Полиран. . Атрибути : . 14к Бело злато. . Атрибути : . Дијамант. . Атрибути : . Искористи. во 10к жолто злато. . Атрибути : . Искористи. во 18к жолто злато. . Атрибути : . Искористи. во 14к жолто злато. . Атрибути : . Поставен сет. . Атрибути : . Големина 2-3 недели. . Атрибути : . Искористи. во 18к бело злато. . Атрибути : . Црн културен бисер. . Атрибути : . Ааа квалитет. . Метал : . 14к Бело Злато. . Просечна Тежина : . 2,22 ГМ. . Дијамант Тежина : . 0.072 КТ. . Големина На Предметот : . 6.00. . Тип На Производ : . Накит. . Тип На Накит : . Прстени. . Тип На Прстен : . Бисер Прстен. . Материјал : Примарен. Злато. . Материјал : Примарна Боја. Бело. . Материјал : Примарна-Чистота. 14К. Позлата : . Родиум. . Продадени По Единица : . Секој. . . . Камен Тип : . Бисер. . Бисер Тип : . Слатка вода. . Камен Форма : . Бисер Половина Дупчат. . Метод На Создавање Камен : . Културен. . Камен Третман : . Боење. . Камена Боја : . Црно. . Големина На Камен : . 6,00 мм. Камен Количина : . 1. . Камена Тежина : . кт. . . . Камен Тип : . Дијамант. . Камен Боја Одделение : . Г-И . Камен Јасност : . СИ2/СИ3 (ААА). . Камен Форма : . Круг. . Метод На Создавање Камен : . Природно. . Камен Сече : . Фацетирани. . Големина На Камен : . 1,40 мм. Камен Количина : . 6. . Камена Тежина : . 0.012 кт 14к Бело Злато 6мм Црн ФВ Култивиран бисер Ааа Вистински Дијамантски прстен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата