Ајомет Женски Бикини Еднобоен Цветен Принт Костим За Капење Комплет Костим За Капење Со Висок Струк Два Комплети Долги Торзо Костими За Капење За Жени, Жешка Розов?

Ајомет Женски Бикини Еднобоен Цветен Принт Костим За Капење Комплет Костим За Капење Со Висок Струк Два Комплети Долги Торзо

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Женски Бикини Еднобојни Цветни Принтови Костим За Капење Комплет Секси Костим За Капење Со Висок Струк Дводелен Комплет Долги Торзо Костими за Капење За Женипол : женски. Сезона : лето. Повод : Дневно, базен, море. Материјал : Најлон. Должина : Редовно. Тип На Шема : Цврста Боја. Стил : секси, секојдневен. Пакетот Вклучува : 1 Костим за Капење (Со Подлога За Гради) Слабеење Стомак Контрола Танкини Врвот : Секси halter v вратот танкини костими за капење, Ruched висок половината танкини, Притисни до танкини врвови со обликувани чаши. Карактеристика : Прилагодлива лента за влечење, умерена покриеност и поддршка, лизгачи На Златни метали, Секси без грб, долни Костими за капење со Висок струк. Материјал : Полиестер и спандекс, Целосно наредени, Меки и растегливи. Повод : костимите за капење танкини се погодни за пливање, крстарење, семеен базен, забава на плажа. Големина : (Нашата Големина Шема) S=САД 4-6, M=САД 8-10, L=САД 12-14, XL=САД 16-18, XXL=САД 20.

Параметри на производот

Стоката во категоријата