Оди Носорог 684409787ПС 4 Ое Xtreme Странични Чекори Со Монтажа Загради Комплет За Dodge 02-Ram Меморија 1500, Dodge 03-Ram 2500, Dodge 03-Ram меморија 3500

Оди Носорог 684409787ПС 4 Ое Xtreme Странични Чекори Со Монтажа Загради Комплет За Dodge 02-Ram Меморија 1500, Dodge 03-Ram

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

4 " Ое Xtreme Странични Чекори Со Монтажа Загради Комплет Ограничена Доживотна гаранција за материјали, изградба и завршница. Инсталација на завртки, без вежба за повеќето апликации. Комплетниот комплет вклучува табли и држачи за монтирање. Заварени крајни капачиња прикажани со полиран финиш од нерѓосувачки челик. Заварени крајни капачиња за чист, завршен изглед. Одговара Изберете : 2002-2008 ДОЏ РАМ 1500 2003-2009 ДОЏ РАМ 2500 2003-2009 ДОЏ РАМ 3500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Параметри на производот

Стоката во категоријата