Дами Краток Фустан Мини Фустани Со Долги Ракави Еднобојни Жени Секојдневен Одмор Светло Сина XXL

Дами Краток Фустан Мини Фустани Со Долги Ракави Еднобојни Жени Секојдневен Одмор Светло Сина XXL

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Мини Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Краток Фустан. Дизајн : Секси Боемски Краток Фустан. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Пролетен Есенски Фустан, V Фустани За Врат Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Жолта, Сива, Светло Сина, Длабоко Сина, Розова Црвена, Армиска Зелена (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Памучно Деколте : V Должина На Ѓердан : Кратки Должини Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% Полиестер, 35% Памук Лесен, Мек и Удобен за Носење. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Карактеристика : Мини Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Фустан Во Еднобојна Боја, Фустани Против Вратот, Трендовски И Елегантен4.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Дизајн-В Мини Фустан За Вратот, Краток Фустан со Долги Ракави, Фустан Во Еднобојна Боја, Фустани Во А-Линија, Трендовски и Елегантен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата