Цептен Мажи И Жени Хип Хоп Улица Стил Со Јелоустоун Датон Ранч Логото Прилагодливи Бејзбол Рамен Бил Шапка Мос Зелена

Цептен Мажи И Жени Хип Хоп Улица Стил Со Јелоустоун Датон Ранч Логото Прилагодливи Бејзбол Рамен Бил Шапка Мос Зелена

Во магацинот.
DEN 319.20
Тековен:

Вистинското Место-Прилагодливи Бејзбол Капи Што Можат Да Ги Носат Мажи И Жени Се Најдобриот Избор За Секојдневна Употреба И Активности На Отворено, Особено Пешачење Во Џунгла, Риболов, Трчање, Автостоп, Бејзбол, Велосипедизам, Голф, Тенис Итн. - Оваа Капа Е Многу Погодна За Прошетки На Плажа, Градови И Секојдневен Живот. Диви Животни, Риболов, Пешачење, Пешачење, Слободни Прошетки И Дневни Патувања. Со Него Ќе Станете Помодерни. Крема За Сончање-За Сите Активности На Отворено, Се Препорачува Носење Удобна Бејзбол Капа За Заштита На Кожата, Очите И Косата Од Ув Зраците. Внимание-Нашиот Дизајн Користи Напредно Печатење Во Боја Наместо Значки И Везови. - Поради Разликата Во Резолуцијата На Екранот, Дозволете Разликата Во Бојата На Објектот. Прилагодливата Бејзбол Капа Што Може Да Ја Носат И Мажи И Жени Е Најдобриот Избор За Секојдневна Употреба И Активности На Отворено. Дизајнот На Отворот Е Отпорен На Сувост И Не Е Затнат, Лесен И Сув. Прилагодлива Тока На Грбот, Прилагодлива Големина, Погодна За 21,6" -23,2" Обем На Главата. Погоден За Спорт, На Отворено, Групни Активности, Активности Во Училница, Секојдневно Носење, Трчање, Автостоп, Бејзбол, Возење Велосипед, Голф, Тенис.

Параметри на производот

Стоката во категоријата