Оска Струг Линеарна Скала Со Точност 0.0002 Оптичка Должина Прецизна Линеарна Скала Алуминиумско Тело За Мелење Мелење Струг Машина Со Додатоци

Оска Струг Линеарна Скала Со Точност 0.0002 Оптичка Должина Прецизна Линеарна Скала Алуминиумско Тело За Мелење Мелење Струг

Во магацинот.
DEN 959.84
Тековен:

Брза И Безбедна Испорака.Стабилен Дел за Лизгање на Системите со 5 Лежишта усвојува сигурен и издржлив дизајн на системот со 5 лежишта.Без напор За Инсталирање главата за читање нуди неколку точки за монтирање преку дупка или лесно прицврстување на загради и дополнителен хардвер за монтирање.97")Содржина На Пакетот1 x Линеарна Скала енкодер1 x сет на додаток} Високи ПЕРФОРМАНСИ Q - нашата серија на решетки и прецизни владетели поминаа Строга проверка на квалитетот.Конектор : 9-Пински конектор( Пин-26789), 2 ДО 0 V, 6 До а, 7 до 5 V, 8 До Б, 9 До Р1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата