Намигнување Чудо Женска Вера Мулти-Џеб Товар Чистење Панталони, Вино, Л Високи

Намигнување Чудо Женска Вера Мулти-Џеб Товар Чистење Панталони, Вино, Л Високи

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил за секој професионалец. Изработена во мека, богата со памук растеглива ткаенина, Верата Мулти-Џебна карго панталона обезбедува луксузно чувство додека се движите во текот на денот. Прилагодените детали вклучуваат целосен еластичен струк со целосна врвка, странични и предни шевови за дополнителна издржливост и банџи јамка за кука додатоци. Во вистински корисен стил, шест пространи џебови обезбедуваат доволно простор за складирање на секојдневните најважни работи. Целосна еластична половина. Четири предни џебови со два кои имаат безбедни затворачи со прицврстувач за кука и јамка, еден џеб за товар и еден заден џеб, шевови со тројна игла на џебните отвори, Значка На Чудата На Товарниот џеб. Целосна мрежеста врвка за влечење. Долните отвори, шевовите со двојна игла на коленото, страничните шевови и по предните шевови додаваат дополнителна издржливост. Удобна ткаенина богата со памук со полиестер и спандекс. Инсем : 33.

Параметри на производот

Стоката во категоријата