Гуска Надолу Затвори Зделка Утешител Сет-Целосна Кралица, Морнарица Аква

Гуска Надолу Затвори Зделка Утешител Сет-Целосна Кралица, Морнарица Аква

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Тие нема да бидат ослабени или искинати дури и по долгогодишна употреба. Тој е исклучително брз во боја, па дури и по долгогодишна редовна употреба ќе изгледа живописно како првата ноќ кога уживавте. Откријте ја крајната постелнина од висока класа со нашата свилено-мазна постелнина. Мазните рабови со цевки и шевовите со двојна игла создаваат класичен утешител дизајниран да трае. Елегантен удобен микрофибер е направен за да изгледа добро како што се чувствува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата