Суета Саем Зрачна Колекција Женскиот Невидлив Раб За Измазнување Се Лизга Кратко, Големини С-3ХЛ

Суета Саем Зрачна Колекција Женскиот Невидлив Раб За Измазнување Се Лизга Кратко, Големини С-3ХЛ

Во магацинот.
DEN 191.52
Тековен:

Нашата Суета Саем Зрачна Колекција Невидливо Измазнување На Рабовите Кратки карактеристики нежно измазнување и крајна удобност што го прави совршен за секојдневно носење. Беспрекорната рамна нога обезбедува елегантен и невидлив изглед дури и под најтесните панталони и здолништа. Долгиот раб на ногата без бод и издржливата ткаенина спречуваат триење за целодневна удобност. Нашата Суета Саем Зрачна Колекција Невидлив Лизгач За Измазнување на Рабовите нуди елегантна лесна ткаенина која обезбедува одлично вклопување и останува на место дури и кога сте во движење. Удобноста, без штипкање на појасот има чипка за модерен изглед. Нашиот краток лизгач за измазнување ги нуди сите форми и големини совршена секојдневна лесна опција за измазнување. . Ќе ви се допадне Суетата Саем Зрачи Колекција, Невидливи Работ Измазнување Лизга Кратко. Моделот 1 носи Средна големина; Моделот 2 Носи Големина Х-Голема. Женското Лизгање Е Кратко. Елегантната, лесна ткаенина нуди нежно секојдневно измазнување. Долгиот раб на ногата без бод и издржливата ткаенина спречуваат триење за целодневна удобност. Невидлив без изглед на шоуто под облеката и беспрекорен дизајн на рамни нозе за елегантен изглед. Без штипкање удобност половината со чипка за модерен изглед. Трајни без кавга нога трае миење по миење. 77% Најлон, 23% Спандекс. Увезени. Инструкции За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. 3412385. Суета Саем Зрачна Колекција Женска Невидлива Работ Измазнување Лизга Кратко, Стил 3412385.

Параметри на производот

Стоката во категоријата