Миленичиња Живот Hdhl1rdlg Активни Повлечете-Premер Премиум 4-Насочен Водат Двобојни Перформанси Без Ракави Куче Маица Резервоарот Врвот Дуксер, Црвено-Голем

Миленичиња Живот Hdhl1rdlg Активни Повлечете-Premер Премиум 4-Насочен Водат Двобојни Перформанси Без Ракави Куче Маица Резервоарот

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Карактеристики Двојно Засилено Шиење на секој спој За Издржливост и Долговечност и Рефлектирачко лепење за ноќна безбедност. Карактеристики Двојно Засилено шиење на секој спој за издржливост. Дизајнот се одликува со нагласена супер-тенка втора кожа, растеглива хауба за влечење со акцентирани облоги со копчиња и Рефлектирачка Лента за дополнителна ноќна видливост. Карактеристики 4-Насочна Истегната Ткаена Конструкција која се движи подобро во секоја насока со прилагодливо заострено вклопување без стискање и нема да се собере.Активниот Резервоар За Качулка За Изведба Без Ракави "Повлечен Roер" Со Миленичиња Се одликува со врвна иновативно инженерска Мулти-мешана Микро-ткаенина со својства со високо истегнување. Материјалот е исклучително лесен и Има својства За Брзо Сушење што и го одбива потењето и се суши навистина брзо додека нуди технологија Против Мирис што спречува микроби што предизвикуваат мирис, овој материјал нема да се тресе или да се држи до кожата или крзното. Машина За Перење. Карактеристики лесна 4-Насочна Конструкција опуштен материјал За Истегнување за поширок опсег на движења и технологија за перформанси За Брзо Сушење што навистина брзо се суши додека ја отстранува влагата за одржување на телесната температура интегрираните Микро-Панели овозможуваат Максимален Проток на Воздух И Стратешка Вентилација Спецификации Боја : Црвена Големина : Голема Големина На Грбот : 19,8"Големина На Градите : 26,7"Големина На Вратот : 18,5"тежина : 0,78 Фунти-Sku : Ptlf3523 се одликува со Лесна 4-насочна Конструкција опуштен - растеглив материјал за поширок опсег на движење и удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата