Ступел Индустрии Самогрижа Рака Крем Цитрус Билки Ботанички И Цветни Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Самогрижа Рака Крем Цитрус Билки Ботанички И Цветни Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 30 х 1,5 х 24 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 20 х 1,5 х 16 Големи : 30 х 1,5 х 20 Х-Големи : 40 х 1,5 х 30 Преголеми : 48 х 1,5 х 36. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Цветни, Билки, Лимон, Цитрус, Крем За Раце, Бања, Грижа За Себе. Дизајн На Ришел Лин Гарн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата