Бура На Идеи Делукс Геко 26 Најлон Дијамант Змеј

Бура На Идеи Делукс Геко 26 Најлон Дијамант Змеј

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Екстра Голем Најлонски Змеј Од 26 Инчи Со Рамка Од Фиберглас Подготвена да Лета целосно со Рачка, Линија и Брз Клип Со разигран Геко Дизајн На Идеи Dlx Комплетен Комплет За Дијамантски Змеј Вклучува Рачка, Линија, Брз клип, Рамка Од Фиберглас Издржлив Најлонски Материјал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата