Женски Спортски Капи За Штитник За Сонце, Празна Врвна Бејзбол Капа За Сонце, Женски Сонца Со Ув Заштита, Капи За Сонце За Млади Девојки Женски Плажа

Женски Спортски Капи За Штитник За Сонце, Празна Врвна Бејзбол Капа За Сонце, Женски Сонца Со Ув Заштита, Капи За Сонце За Млади

Во магацинот.
DEN 95.84
Тековен:

Главни Карактеристики : . Еластично затворање. 100% Плетен најлонски материјал, овој материјал е многу мек, многу еластичен, удобен, дише, ладен, лесен и durable.It може да се носи цел ден!. Висококвалитетна бејзбол капа за возрасни! Супер голем штитник за сонце, може целосно да ги покрие очите, лицето, а не од сонцето ув оштетување.Модерен по изглед, уникатен, многу е погоден за големи девојки, млади девојки и жени кои ја сакаат убавината. Празен врвен дизајн, Вградена лента за пот, Удобна, дише, апсорбира пот и ладна во текот на денот.Совршен за летна облека. Големината на обемот на капачето за бејзбол е 56 СМ, супер еластичност. Може да се протега до најудобна големина на обемот на главата (56-65см). Не се чувствуваш како да го носиш!. Мек материјал, може да се преклопи складиран во торба за складирање, лесен за носење! Погоден за шопинг, паркови, фитнес, излети, одмори покрај море,реквизити за фотографија, секојдневен живот и сите спортови на отворено!. Модерна млада девојка! голема детска капа за сонце! Одлична бејзбол капа, Капи За Сонце за жени! Шапка за сонце.

Параметри на производот

Стоката во категоријата