Гурмански Стивен Солени Карамел Топла Какао, оз

Гурмански Стивен Солени Карамел Топла Какао, оз

Во магацинот.
DEN 41.92
Тековен:

Секоја чаша какао што ја пиете мора да ја исполни првата што сте ја имале како дете. Сега тоа е тешка работа! Други какао може да се приближат, но Соленото Гурманско Топло Какао Од Карамела На Стивен ќе го постави вашиот нов стандард за какао. Тој е богат, кремаст и едноставно највкусен што некогаш сте го имале. Гурмански Стивен Солени Карамел Топло Какао, 1 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата