Мизуно Младински Момче Комп Кошула За Обука Со Долги Ракави, Големина Голема, Сива

Мизуно Младински Момче Комп Кошула За Обука Со Долги Ракави, Големина Голема, Сива

Во магацинот.
DEN 400.00
Тековен:

Кошулата За Обука За Млади Мизуно со Долги Ракави има конструкција на мрежа со средна тежина со квалитети што ја отстрануваат влагата за да ве исушат на и надвор од теренот. мизуно Е Јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Лесна конструкција од полиестерска мрежа. Отстранување на влага : Ја Држи потта подалеку од телото за време на играта. Раглан Ракав : за подобрен опсег на движење. Мизуно Перформанси вратот снимање. Логото за пренос на топлина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата