Модвеј Маркиз Ткаенина Трпезарија Стол Во Браун

Модвеј Маркиз Ткаенина Трпезарија Стол Во Браун

Во магацинот.
DEN 3999.84
Тековен:

Инспирирајте го вашиот декор со Столчето За Јадење Маркиз. Маркизот е обликуван со шик песочен часовник во облик на грб, облоги за нокти со навртки, капачиња за стапала што не означуваат, заострени дрвени нозе и кралско седиште великодушно обложено во пена и тапацирано во полиестерска ткаенина. Маркиз работи добро и во модерните и во традиционалните трпезарии, како и во дневната соба, влезот или домашната канцеларија. Сетот Вклучува : . Еден-Маркиз Јадење Стол Димензии : 25w x 22 D x 38 H во. Рамка од гумено дрво со црна завршница. Седиште, грб и седиште обложено со пена, тапацирано во полиестерска ткаенина. Изберете од достапните опции за боја. Закривениот грб обезбедува удобна поддршка. Облогата на ноктите дава елегантен стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата