Карат Во Карати 14к Двобојно Злато Мало Момче Со Капа На Левиот Гравиран Приврзок Шарм

Карат Во Карати 14к Двобојно Злато Мало Момче Со Капа На Левиот Гравиран Приврзок Шарм

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Овој Шармантен И Лесен Приврзок Обезбедува Едноставен И Сладок Допир На Вашата Облека. Изработен Од Висококвалитетно Злато, Овој Приврзок Е Украсен Со Симпатичен Дизајн. Истакнувајќи Брилијантен Сјај, Годишен Фаворит Сигурно, Овој Приврзок Може Да Се Пофали И Со Стил И Со Разноврсност, Додавајќи Личност На Секоја Облека. Ова Ќе Биде Совршен Додаток На Вашата Изјава Облека! Додадете Го Овој Шарм Во Секоја Облека За Кул, Стилски И Топол Допир. Додадете Висококвалитетно Парче Во Вашата Колекција Накит Со Ова Уникатно И Смело Парче. Сигурно Ќе Даде Изјава!. Приврзок За Шарм Е Прекрасно Парче Накит Што Може Да Се Носи На Нараквица За Шарм Или Ѓердан Со Синџир. Тоа е Разноврсно Парче што може Да Ја Облече Секоја Облека. Ако Барате Достапен И Лесен За Носење Парче Златен Накит, Каратот Во Карати Има Одлична Колекција За Избор!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата