Smead Проширување На Датотеката Џебови Поли Писмо Црна Сина 70863

Smead Проширување На Датотеката Џебови Поли Писмо Црна Сина 70863

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Смед? Проширување На Паричникот На Датотеката . . и . Тип На Папка Со Датотеки Што Може Да Се Прошири : Паричник За Затворање На Еластичен Кабел; Големина : Буква; Ширина : 13". Смед. Папка со Датотеки за Проширување на хармоника Со Капак, Буква, Затворање На Кабелот, 13" х 9 1/2", Црна/Сина, Продадена Како Секој Глобален Тип На Производ : Папки Со Датотеки Што Може Да Се Прошират Тип На Папка Со Датотеки : Еластично Затворање На Кабелот Паричник : Ширина На Буквата : 13"Висина : 9 1/2"Материјал(и) : Полипропилен број На Џебови : 12бојни(И) : Црна/сина Експанзија По Џеб : 7/8"Број на џебови Со Датотеки : 12 проценти од Рециклирана Содржина пред потрошувачите : 0% Процент На Рециклирана Содржина По Потрошувачот : 0% Вкупен Процент На Рециклирана Содржина : 0% Продаден Како По 1. Проширувањето на датотеката содржи канцелариски документи со големина на букви. Исчистете ги прилагодливите јазичиња со заменливи влошки за јазичиња за лесно етикетирање. Секој џеб се проширува 1" за да се приспособат на растечките датотеки. Овој производ е произведен од сертифициран WBE (бизнис во сопственост на жени). Целосно проширување на дното ви овозможува да ја вчитате датотеката и обезбедува лесен пристап до вашите материјали. Единствена" Фреквенција " врежана шема ја подобрува влечната сила и зафат. Издржливиот поли материјал е отпорен на кинење и вода и лесен за чистење. Размавта со еластичен кабел и затворање на копчињата обезбедуваат сигурност при транспорт на документи. Издржливиот поли материјал е отпорен на кинење и вода и лесен за чистење. Фреквенцијата врежана шема ја подобрува влечната сила и зафат. 12 џебови за складирање и организација,со јасни разделувачи ви овозможуваат да ја прегледате содржината на џебот. Содржи 1 поли Проширување на датотеката Во Црна/Сина Боја. Проширува 1" за да се приспособат на растечките датотеки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата