Амеба Ѕид Д?Кор См Злато

Амеба Ѕид Д?Кор См Злато

Во магацинот.
DEN 136.64
Тековен:

Оваа органски обликувана огледувана ѕидна скулптура има невообичаена димензија на длабочина. Моден по амеба, неговото модерно и геометриско толкување сигурно ќе донесе интриги во вашиот дом. Го сакаме за употреба во влез или прашкаст простор или едноставно Како Скулптура Мала Органски Обликувана Ѕидна Скулптура Злато.

Параметри на производот

Стоката во категоријата