Двор Бристол Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6'7 6'7 Плоштад, Црн Антрацит

Двор Бристол Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6'7 6'7 Плоштад, Црн Антрацит

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Висина на купот : 0,25 инчи. Изработени со подобрен материјал за дополнителна издржливост, килимите во Дворот се претходно координирани за да работат заедно во сродни простори внатре или надвор од домот. Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата