Патување Колекција Жени Алика Се Лизга На Блок Пета Сандали

Патување Колекција Жени Алика Се Лизга На Блок Пета Сандали

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Летен главен со пресврт, Колекцијата Алика по Патување. Оваа ретро сандала содржи ремени за превртување направени со мека веганска кожа. Обложена подножје и покриена блок пета додаваат удобно подигнување. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Ремен За Прсти. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата