Оф-Бело Клин Маса Пласман

Оф-Бело Клин Маса Пласман

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Нека нашите производи станат вреден дел од вашиот живот. Винилните подлоги се мерат по 13х20 инчи и може да се избришат со влажен сунѓер или крпа. Направено од 70 проценти Пвц и 30 проценти Полиестер. протресете брзо и избришете со влажен сунѓер или крпа по потреба. Координирајте се со секојдневните салфетки и прстени за салфетки за да создадете совршено место за поставување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата