Моторно ГРЕЕЊЕ ГРЕЈАЧ Црево Собранието KH-Одговара изберете: 2001-ФОРД МУСТАНГОТ

Моторно ГРЕЕЊЕ ГРЕЈАЧ Црево Собранието KH-Одговара изберете: 2001-ФОРД МУСТАНГОТ

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Склоповите на ЦРЕВАТА за гориво ЗА ГРЕЕЊЕ НА МОТОРНИ возила се дизајнирани со помош на фабрички спецификации на компанијата Форд Мотор за прецизно вклопување, завршна обработка и соодветност на примена. Секое склопување на цревото за грејач НА ГРЕЈАЧИ НА МОТОРНИ Возила е произведено од првоквалитетни материјали за да помогне да се зголеми хемиската отпорност и да се обезбедат перформанси на екстремни температури. Засилен ѕид дизајн помага да се минимизира загубата на топлина. Поддржан Од Гаранцијата За Делови За Сервисирање На Мотоцикли, која нуди 3 години, и нема комерцијални исклучоци. Гаранцијата е поддржана на национално ниво од дилерите На Форд/Линколн и Овластените Дистрибутери на Форд. Единствениот КЛИМА грејач црево собранија препорачува од Страна На Форд Мотор Компанија за форд, Линколн и меркур возила. Делови за мотоцикли и Форд се користат низ возилата на Форд во различни апликации кои помагаат да се обезбеди соодветен квалитет на градба, интегритет и долготрајни перформанси на секој автомобил или камион форд. Како и со Сите Делови На Мотоцикли и Форд, сите иновации или подобрувања развиени од производството на возилото се вклучени во овие делови по замена на пазарот, обезбедувајќи најактуелна технологија и перформанси склоповите на цревата за грејачи НА МОТОРНИ Возила СЕ дизајнирани да обезбедат оригинални перформанси и сигурност на опремата. Сите дизајни на склопување на цревото за Мотоцикли се подложени на ригорозни лабораториски и реални тестови со цел да се исполнат инженерските стандарди на Форд. Дизајните вклучуваат Поврзување На Возилото Автомобил/Камион Форд Мустангот : 2001 - 2004 ГРЕЈАЧ Црево Собранието Продолжен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата