Иновативно Осветлување 061-5000-6-ПРЕДВОДЕНА Преграда Светло-Бело, Црно Куќиште

Иновативно Осветлување 061-5000-6-ПРЕДВОДЕНА Преграда Светло-Бело, Црно Куќиште

Во магацинот.
DEN 532.80
Тековен:

Светлото на Одделот СО 6 ЛЕР На иновативно Осветлување има бела ЛЕД сијалица со црна кутија. Таа работи 12v dc системи и е наменета само за внатрешна употреба. Карактеристики 6-ПРЕДВОДЕНА конфигурација со енергија нерешено од 60 ма. Оценето на 50.000 часа работен век за долгорочна употреба. Оваа led преграда светлина е шок и вибрации доказ. Вклучува вградена леќа за притискање за положба за вклучување/исклучување. Може вдлабнатина монтирани или површина монтирани со опционални рамка (не се вклучени). Длабочината на прирабницата е 0,250". Достапно со сини, црвени или бели Led Диоди. Работи 12v dc системи; Дизајниран само за внатрешна употреба. Карактеристики 6-ПРЕДВОДЕНА конфигурација со енергија нерешено од 60 ма. Оценето на 50.000 часа работен век. Вграден објектив за притискање за положба за вклучување/исклучување. Големина 4.90 "Л х 3.10" В х 1.00 " Д.

Параметри на производот

Стоката во категоријата