Блаже Каролина Опрема Мамка Комплет Бас Мека Пластика со Справи 30 парчиња

Блаже Каролина Опрема Мамка Комплет Бас Мека Пластика со Справи 30 парчиња

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Блаже Каролина Опрема Мамка Комплет Бас Мека Пластика со Справи 30 парчиња вклучувајќи риболов инструкции и местење водич. Вклучува 4 различни стилови на мамка : три свиткани нијанси на грчење на опашката, четири гуштери од 6 инчи, четири гуштери од 4 инчи и четири мамки во стилот на Пржење. Вклучува и две вртливи месинг месинг, три фацетирани монистра од црви, три куки за црви со широк јаз, еден челичен мијалник за јајца и два челични мијалници за црви. Овој комплет има вкупно 30 парчиња и содржи се што ви треба за да научите Како да ја опремите каролина, да го подобрите вашето знаење за риболов и да фатите разновиден бас и други слатководни видови. Вклучени се упатства за риболов и водич за местење. Вклучува четири различни стилови на мамка. Вклучува вртливи, монистра, куки и 2 стилови на челични мијалници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата