Новороденче Желади Лесно Чизми Раг Папучи

Новороденче Желади Лесно Чизми Раг Папучи

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Лесната Папуча На желад Е дизајнирана да обезбеди топлина и удобност на скапоцените мали прсти. Карактеристики Мека берберска постава мемориска пена од Желади среден ѓон мек ѓон со нелизгачка шара идеален за првите чекори. Материјалите за влечки ја регулираат температурата за удобност во четири сезони. Меки берберски облоги завиткајте ја ногата на вашето дете во атмосфера. Премиум повеќеслојна облачна перница (тм) креветот за стапала обезбедува удобност слична на облак со секој чекор. Мека микро велур ранд и надворешен ѓон. Мек ѓон со нелизгачка шара. Лесен стил на лизгање. Грижа : машинско перење ладно; сушење на воздух. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата