Оуквилпарк Холверсон Фау Кожен Тапациран Едрилица Лежечки Стол, Црн

Оуквилпарк Холверсон Фау Кожен Тапациран Едрилица Лежечки Стол, Црн

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Со продолжено истегнување и мазно лизгање на лежечкиот стол, вашата удобност се грижи во Столчето За Лежење На Едрилицата Холверсон. Механизам за влечење јазичиња лесно поставете ја вашата позиција од седечка до целосно навалена. Понудено Во Кафеава или Црна вештачка кожа. Колекцијата Холверсон ќе биде совршено прилагодена на вашата дневна соба. Едрилица Лежечки Стол / Лежечка борово дрво и рамка од иверица. Црна вештачка кожа тапацир. Ниска рака карактеристики преоптоварени перница врвот. Повлечете го јазичето рачен механизам за навалување. Позиции за седење, читање и дремење. Основата на седиштето има нежно движење на лизгање. Перница Изградба Назад Перница : Пена;. Седиште Перница : Пена, Џеб Серпентина;. Димензија на производот Вкупна Димензија : 40,5 x 38,5 x 39,5 H инчи. Ширина на седиштето : 19,5 инчи. Длабочина на седиштето : 20,5 инчи. Висина на седиштето : 21,5 инчи. Целосна Длабочина На Продолжување : 64,5 инчи. Потребен Ѕид Дозвола : 11 инчи. Други Спецификација Тежина Капацитет : 300 фунти. Потребно Е Собрание : Да. Информации За Испорака парче (и) По Кутија : 1 парче. Кутија (е) По Пратка : 1 кутија. Ширина на вратата : 28 инчи. Холверсон Колекција Едрилица Лежечки Стол. Одрекување ве Молиме дозволете 0,5-1 инчна разлика поради рачно мерење. Бојата на производот може малку да варира поради фотографските извори на осветлување или поставката на вашиот монитор. Прирачник За Инсталација На Документација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата