Кредиз Супер Мека Кожна Чанта За Вкрстено Тело-Калај

Кредиз Супер Мека Кожна Чанта За Вкрстено Тело-Калај

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Супер Мека Кожа Плус Големина Чанта За Вкрстено Тело оваа стилска чанта за вкрстено тело е изработена од 100% вистинска кожа и достапна во 8 бои. Плус-големината може да прими ајпад или бележник, како и сите ваши дневни најважни работи. Со прилагодлив ремен за рамо и 3 предни џебови со патент, оваа чанта е многу функционална додека го задржува својот модерен стил.100% вистинска кожаприлагодлив ремен за рамо мери 51" целосно продолжен, или 25,5 "од главната преграда за паѓање со затворање на патент3 предни џебови со патент, вклучувајќи 1 со внатрешни димензии на производот со кредитни картички : 10,5 i Pad "x 8" прикажан овде само за цели на големина, не е вклучен. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : чантата со вкрстено тело од Вистинска кожа е наменета за жени со повеќе џебови, оваа женска чанта е изработена од мека кожа, издржливи метални патенти и има вграден паричник. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : нашата чанта месинџер се одликува со 5 надворешни џебови со патент, вклучувајќи главен џеб со врвен патент, три џебови со преден патент, еден заден џеб и кожен ремен за рамо. ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ : Торбата Со Редовна големина има димензии : 8,5"(висина) х 6,5 "(ширина). СУПЕР МЕКА : чантата со вкрстено тело Преку рамо за жени обезбедува совршена мешавина на мекост, лесна корисност и издржливост е направена со вистинска кожа; Покрај тоа, носи атрактивен гроздобер и стилски талент за целиот ваш изглед. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА : Нашата чанта за гласник со повеќе џебови со прилагодлив ремен може широко да се користи за повеќе намени како што е патувачка чанта; може да го држи вашиот телефон, додатоци за шминка, парфеми и многу друга секојдневна употреба за да бидат организирани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата