Марвел Стрипови-Вулверин-Покрие Ѕид Постер, 24 36

Марвел Стрипови-Вулверин-Покрие Ѕид Постер, 24 36

Во магацинот.
DEN 159.84
Тековен:

Осветлете ја секоја просторија со Овој Стрип ОД 24х36 марвел - Вулверин - Ѕиден Постер За Покривање. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни 24х36 Марвел Стрипови-Wolverine-Покритие Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 24 "х 36", со рамка : 25.75" х 27.75 " х.75".

Параметри на производот

Стоката во категоријата