Евелин и Зои Чабот Правоаголен Тв Штанд ЗА ТВ до 75

Евелин и Зои Чабот Правоаголен Тв Штанд ЗА ТВ до 75

Во магацинот.
DEN 1535.84
Тековен:

Комбинирајте ја функционалноста и класичниот преоден дизајн со овој модерен тв штанд. Неговиот богат дрвен тон создава топла неутрална палета која беспрекорно ќе се вклопи во секоја шема на бои, додека неговиот класичен стил совршено се спојува со постојната инспирација за дизајн на вашата дневна соба, дувло или соба за игри. Овој држач со цврста поддршка има два големи затворени кабинети со елегантен хардвер завршен од месинг. Исечоците за управување со кабли и прилагодливите внатрешни полици помагаат да се одржат организирани складирањето и конзолите на медиумите. Мерки 68 W x 15d x 24h во. Преодниот дизајн располага Со Телевизори до 75 инчи. за вашиот забавен простор. Изграден од цврсти материјали ОД МДФ во рачно изработена сива завршница од Јаглен. Карактеристики четири врати со затворени кабинети и 4 полици за доволно складирање. Врвот има капацитет за тежина од 75 килограми. Долните полици можат да соберат 25 килограми. секој. Исчистете со мека, сува крпа; нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење. Карактеристики лесно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата