Јинго Еднократно Самолепливи Трепки Без Лепак Природни Лажни Трепки Бришење Долго Продолжување Трепките Шминка Дебели Трепки Меки

Јинго Еднократно Самолепливи Трепки Без Лепак Природни Лажни Трепки Бришење Долго Продолжување Трепките Шминка Дебели Трепки

Во магацинот.
DEN 121.92
Тековен:

Самолепливи Трепки За повеќекратна употреба Без Лепак Природни Лажни Трепки Шминка Дебели Лажни Трепки-Карактеристики За Божиќни Подароци : €_ не е Потребен лепак Или Ајлајнер-најновите лажни трепки што се лесни за употреба, нема потреба од лепак или ајлајнер. Самолеплив е и може да се нанесе за 3 секунди, во голема мера го поедноставува вашиот процес на шминкање. Заштеда на време и напор.- Лажните трепки се еднократно и се перат, повеќе санитарни и за употреба. Доаѓа со заменливи лепливи ленти кои нема да паднат дури и по повторна употреба.€_Природни Трепки Q-лажните трепки имаат убав радијан за виткање и беспрекорно се вклопуваат со вистински трепки, што ги прави вашите очи поголеми и погламурозни. Тие се природни како вашите вистински трепки без чувство на носење лажни трепки.€®Лесен За Нанесување Q-Лесен и мек, супер е лесен за употреба повторно и повторно. Тенка лента, самите трепки изгледаат неверојатно и прилично природно. Можете да носите трепки со вас за да одите на разни места како што се танци, роденденски забави итн. Погоден за креирање дневен или ноќен изглед .. - Изработен од врвни синтетички влакна, лесен е за употреба и . Нема да остане на кожата, неалергична и удобна за употреба.€éx исклучителен Подарок Q - овие трепки се многу погодни за свадби, фотографија, ноќен живот, забави или секојдневна употреба. Покрај тоа, спакувано со извонредна кутија, тоа е одличен подарок За Божиќ, денот на благодарноста, роденденот, денот на вљубените, денот на мајката за жените. Спецификации Материјал : Стил На Влакна : Природна, Долга, Густа Тежина : Вклучено Е 30гр Пакување : 1х Самолепливи Трепки За Повеќекратна Употреба Јингуо Самолепливи Трепки Без Лепак Природни Лажни Трепки Меки Долги Продолжени Трепки Пакувајте Шминка Дебели Лажни Трепки Меки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата