Антика 20-Парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет, Услуга за 4

Антика 20-Парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет, Услуга за 4

Во магацинот.
DEN 479.68
Тековен:

Идеален комплет за рационализирање на масите, минималистички антички садови од е во секојдневен нерѓосувачки челик 18/0 со мазни, чисти линии, закосен врв и полиран финиш. Конструиран од нерѓосувачки челик со супериорен квалитет 18/0 и идеален за секојдневна употреба. Никогаш не треба полирање. Безбедна машина за миење садови. Овој комплет од 20 парчиња, услуга за четири, вклучува (4) секој : вилушка за вечера, вилушка за салата, нож за вечера, лажица за вечера и лажичка. Комплетот од 20 парчиња вклучува 4 вилушки за вечера, 4 ножеви за вечера, 4 лажици за вечера, 4 лажички, 4 вилушки за салата. Никогаш не треба полирање. Премиум нерѓосувачки челик. Доживотна ограничена гаранција. Безбедна машина за миење садови. За Меѓународно Сребро Меѓународно Сребро специјализира во производство на квалитетни производи за дома во неверојатни вредности. Производот се прошири надвор од своите корени од сребрена плоча и нерѓосувачки челик за да вклучува производи што ги спојуваат трендот и високата мода со практичноста. Од 1898 Година, Меѓународното Сребро се гордее со изработката на висококвалитетни сребрени рамни садови за оние кои бараат шик, но некомплицирано поставување на масата. Чисти, класични и неверојатно разноврсни, нашите безвременски дизајни ќе го надополнат секој стил на украсување. Стерлинг рамен прибор Од Интернационал е едноставно задоволство што го подобрува секојдневното јадење и ги претвора сите ваши прослави во исклучителен настан. Антика 20-парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет, Услуга за 4 : 5201835.

Параметри на производот

Стоката во категоријата