Ривер2сеа Вупер Плопер 3 Топвотер Риболов Мамка, Хром И Црно, Оз., R2WPL7544

Ривер2сеа Вупер Плопер 3 Топвотер Риболов Мамка, Хром И Црно, Оз., R2WPL7544

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Специјално дизајнираната опашка на River2sea® Whopper Plopper ја прави неодолива цел на муски. Изработена од мека и податлива пластика, опашката ротира на ременот за да создаде привлечни татнежи со различна брзина и длабочина. Покрај тоа, опашката е направена да издржи тешки удари и опасности од вода. Изграден со XStrong куки, закачалки за куки и жици, Whopper Plopper е една од најтрајните мамки за топвода што се наоѓаат во која било кутија за справување.Сосема новиот Whopper Plopper 110 го комплетира семејството Plopper. Служејќи како врска што недостасува помеѓу 130 и 90 верзии, 110 го произведува истото дејство за привлекување вода, на кое демнат предаторите едноставно не можат да одолеат. Ветувајќи дека ќе бидете една од најпопуларните мамки оваа година, не бидете фатени без Неверојатен Плопер 110.ШИФРА : ДИК - 19441336 Ривер2сеа Вупер Плопер 75 3" Топвотер Риболов Мамка, Хром И Црно, 9/16 Мл., R2 WPL7544.

Параметри на производот

Стоката во категоријата