Докерс Машки Плетенка Чипка Појас

Докерс Машки Плетенка Чипка Појас

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Докерите се авторитет во каки панталони повеќе од 30 години. Првпат воведен во 1986 година, Овој Американски класик беше во срцето на секојдневното движење, обезбедувајќи им на мажите попаметна, поудобна и поразновидна облека за секоја пригода. Денес, Докерите продолжуваат да бидат омилени каки Во Америка и нудат широк спектар на облека и додатоци полни со внимателни иновации и значајни детали. ДОКЕРС СТИЛ : Овој Докерс Чипка Плетенка Појас е појасот што ви треба за да го подигнете вашиот изглед. Минималниот дизајн и димензионалниот ремен за ремен обезбедуваат разноврсни опции за вашата облека додека одржувате долго, издржливо носење. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ : Се Одликува со класична тока, врежано лого На Докерите под јамката на ременот и ременот со широк ремен од 1,1 инчи за лесно вклопување низ вашите петелки за панталони. За најдобра нега, самото место е чисто. КОНЗИСТЕНТНА УДОБНОСТ : Приклучните ремени се направени со удобност како приоритет. За долги работни денови, социјални настани или само извршување задачи - од суштинско значење е да се чувствувате удобно во облеката, особено во пределот на половината. Овој појас има флексибилност што ќе ве натера да посегнете по овој појас за секоја пригода. ГОЛЕМИНА : Одговара од големина 30 "до 44". За најдобро вклопување, нарачајте 2" поголеми од големината на половината. Ако половината е со димензии 36 инчи, големината на нарачката Е Голема (38-40). Големина информации : Мали (30" - 32"), Средни (34" - 36"), Големи (38" - 40"), Екстра Големи (42" - 44").

Параметри на производот

Стоката во категоријата