Машка Маица Пролет Лето Прослава На Денот На Независноста Секојдневна Гроздобер Печатена Маица Со Кружен Врат Со Кратки Ракави За Машки Одмор За Патување

Машка Маица Пролет Лето Прослава На Денот На Независноста Секојдневна Гроздобер Печатена Маица Со Кружен Врат Со Кратки Ракави

Во магацинот.
DEN 511.84
Тековен:

Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 23.5 см/9.25" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 23,5 СМ/9,25" ДОЛЖИНА : 70см/27,56" големина : л сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 118см/46,46" рамо : 48,5 см/19,09" ракав : 24,5 СМ/9,65" должина : 72см/28,35" големина : xl Сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 Биста : 124см/48,82" РАМО : 50СМ/19,69" ракав : 24,5 см/9,65" должина : 72см/28,35" големина : ххл сад : 18 велика Британија : 22 еу : 48 биста : 130СМ/51,18" РАМО : 51,5 См/20,28" ракав : 25,5 см/10,04" должина : 74см/29.13" ГОЛЕМИНА : XXXL САД : 20 Велика британија : 24 еу : 50 биста : 136cm/53.54" рамо : 53cm/20.87" ракав : 25.5 cm/10.04" должина : 74cm/29.13" ГОЛЕМИНА : XXXXL Сад : 22 велика британија : 26 еу : 52 Биста : 142cm/55.91" Рамо : 54.5 cm/21.46" РАКАВ : 26.5 Cm/10.43" должина : 76cm/29.92" големина : xxxxl Сад : 24 велика британија : 28 еу : 54 Биста : 148cm/58.27" РАМО : 56 CM/22.05" ракав : 26.5 cm/10.43" Должина : 76cm/29.92" Менс Лето т кошула : МЕНОКАЦИЈА : дневен и забавен стил : модерен тип на шема : печатен фит : погоден за големина} прилики + удобните материјали се Многу Погодни за секојдневни погодни за лето. Кошулите за мажи се убави за вежбање, атлетика, теретана, кошарка, вежбање, трчање, спорт и секојдневна облека. За секојдневна облека, работа, ноќно излегување, теретана, плажа и каде и да одите. Машка Маица Атлетски Кошули За Трчање Тренинг Фитнес Перформанси Маичка. Одлично За Трчање, Тренинг, Џогирање, Јога, Пешачење, Кампување, Теретана итн. Други Внатрешни И Надворешни Активности или Секојдневно Носење. Менс Активни Спортски Трчање Кошула Фитнес Тренингот Блузи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата