Јунгтиер Забавно Време Ретро Градски Сообраќај Автомобил Патна Карта Област Килим, 2 '7 5 ' 0

Јунгтиер Забавно Време Ретро Градски Сообраќај Автомобил Патна Карта Област Килим, 2 '7 5 ' 0

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Нека вашето дете ги донесе своите омилени играчки на килимот и нека започне забавата! Изработени од висококвалитетен полипропилен и гумена подлога што не се лизга, нашите килими се дизајнирани да траат-дури и со нон - стоп игра. Тоа е совршен подарок за секое дете. Традиционалната ретро патна карта игра килим Оваа ретро традиционална патна карта е наменета за интерактивна забава. Без разлика дали играте сами или споделувате со пријателите, вашето дете ќе сака да ги зема своите играчки низ целиот град - и без никогаш да пропушти знак за запирање. Произведено Во Турција. Ние се осигураме дека нашиот квалитет и дизајн е најдобар што постои затоа што знаеме колку е важно родителите да купуваат производи што ги сакаат - и тоа последно. Нудејќи им можности на децата да играат заедно користејќи ја својата имагинација, тие учат како да споделуваат, сочувствуваат и подобро да разберат како активно да се вклучат во светот околу нив. Многу повеќе од само килими, ја разбираме моќта на играта. Исто така е многу шарен со јасни цртежи на улична мапа која опфаќа полициска станица, противпожарна станица, железничка станица, езерце, градежен двор, бензинска пумпа, аеродром, училиште, ресторан, перална за автомобили, болница и многу повеќе. И, кога ќе им ги дадете вистинските алатки, можете да го направите она што го учат уште помоќно. Машина Направена Полипропилен. Вашето дете или дете ќе сакаат да играат на овој килим. Промовира направи веруваат игра. Идеални подароци за празници, тушеви за бебиња, родендени. Ретро Градот Патот Мапа Област Килим. Одлично за дневни центри, предучилишни установи, градинки, училници во градинки, центри за згрижување деца, детски спални соби и игротеки. Нашите Килими За Игра и Социјални Вештини се дизајнирани да го прават токму тоа. Децата играат килим, автомобил килим, патот килим, игри килим. Промовира забава, верувајте во игра, интерактивна игра и когнитивна игра.

Параметри на производот

Стоката во категоријата