Перформанси на ерл 00116ЕРЛ Црево За Гориво Фитинг

Перформанси на ерл 00116ЕРЛ Црево За Гориво Фитинг

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Хардлајн Редуктор - Нерѓосувачки Челик-9/16-18 Превртен Одблесокот Машки на 7/16-24 Превртен Одблесокот Женски за 3/16 во. Цевки.; Нерѓосувачки Челик Изградба. Достапно За Секоја Тврда Водоводна Ситуација и Многу Сопствени Апликации.; Идеален за Употреба со/ Нерѓосувачки Челик, Челик и Цевки со Лесна Форма. Нерѓосувачки Челик со/ Природна Завршница. 1 Парче По Пакет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата