Маскирање Дизни Принцеза Убавина И Ѕверот Бел Делукс Дете Ноќта На Вештерките Костим

Маскирање Дизни Принцеза Убавина И Ѕверот Бел Делукс Дете Ноќта На Вештерките Костим

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Вашето малечко ќе биде Ѕвончето на топката оваа година во нашиот прекрасен Ексклузивен Костим Бел Делукс! Овој прекрасен фустан се одликува со сатенско елече со метални ткаени детали од тантела, елегантно плисирани ракави, метални златни принцези и сјаен карактер камео. Здолништето е направено од светкав мрежен материјал и може да се пофали со убава, мека органза пеплум. На половината има и сјаен, метален црвен појас со нескршени розети од пане. Не беа поштедени детали при дизајнирање на овој специјален фустан. Ова е совршен костим за Секоја Убавица и љубител На Ѕверот Оваа Ноќта на Вештерките! Дизни Девојка Бел Костими Сатен елече со метални ткаени чипкасти детали обложени ракави метално злато принцеза тримшини карактер камеоспаркли мрежесто здолниште со органза пеплум и украсни розетисофицијално лиценциран.

Параметри на производот

Стоката во категоријата