Кујнаид КСС1121ОБ Производител На Пенливи Пијалоци Они Блек

Кујнаид КСС1121ОБ Производител На Пенливи Пијалоци Они Блек

Во магацинот.
DEN 1424.00
Тековен:

Премиум леано метално куќиште Рачка за карбонизација со мека рачка за држење компатибилна со Производи Од Содастрим и над 60 вкусови дизајнирана, Инженерска И Склопена Во Гринвил, Охајо Вклучува резервоар 60 L CO2, 1l машина за сода за Еднократно Користење Без БПА, производител на сода.

Параметри на производот

Стоката во категоријата