Parбица И Пилиња Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци

Parбица И Пилиња Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци

Во магацинот.
DEN 400.32
Тековен:

КАРОЛИНИ Богатства ASA2162 DS1216 Parбица И Пилиња Ѕид Или Врата Висечки Отпечатоци, 12x16, разнобојни внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Отпечаток е од каролини Богатства Птици категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата