Делинте ПУСТИНСКА Бура Ii Ds Сите Сезони 255 55-W Гума

Делинте ПУСТИНСКА Бура Ii Ds Сите Сезони 255 55-W Гума

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Delinte Пустинска Бура II DS8 КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Сета временска влечна засилена контрола подолготрајна преглед на животот На шарата Delinte Пустинска Бура II DS8 е перформанси и високи перформанси во зависност од рејтингот на брзината на специфичната гума за сите сезонски гуми произведени за патници и крстови(повеќе..) Големина : 255/55Р19. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата