- ДЕСКТОП ОПЦИИ 4X30H PRO WRLS ЛАСЕРСКИ ГЛУШЕЦ

- ДЕСКТОП ОПЦИИ 4X30H PRO WRLS ЛАСЕРСКИ ГЛУШЕЦ

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Професионалниот Безжичен Ласерски Глушец е mономски глушец со целосна големина кој обезбедува удобност и поддршка за целодневна употреба. Завршете ги задачите со леснотија користејќи го прецизниот ласерски сензор 1600dpi и 4-насочно тркало за движење. Изберете модерен дизајн без да ја загрозите продуктивноста. Поврзете компатибилни леново уреди со само 1 нано приемник. Определување : Изгубете ги жиците : сигурна безжична врска од 2,4 ghz Со повеќе протокол За спарување Без погодување : 2 години комерцијално траење на батеријата СО Led Индикатор Прецизно следење : 1600dpi Карактеристики на ласерски сензор со висока резолуција : Напредно безжично поврзување од 2,4 ghz со повеќе протокол За спарување Поврзете компатибилни уреди Леново со само 1 нано приемник 1600dpi ласер со висока резолуција сензор 5 копчиња, 4-насочно прецизно лизгање 2 години комерцијално траење на батеријата (може да варира врз основа на навиките на корисниците.) Траење НА БАТЕРИЈАТА ПРЕДВОДЕНА индикатор 2 Година Гаранција Други.

Параметри на производот

Стоката во категоријата