Волшебникот Од Оз-Нема Место Како Домашен Ѕид Постер, 22.375 34

Волшебникот Од Оз-Нема Место Како Домашен Ѕид Постер, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 383.20
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни Волшебникот Од Оз-Нема Место Како Домашен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови Волшебникот Од Оз-Нема Место Како Дома Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатен финиш кој обезбедува динамични бои без рефлектирачки отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Параметри на производот

Стоката во категоријата